Hurghada od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Hurghada z Drážďan na 8 dní v luxusním hotelu s All inclusive za 6 986 Kč

Hurghada (The Grand Resort 5*)
za 6 986 Kč
prodejce Invia.cz
termín 8. 1. - 15. 1. 2019
doprava Letecky z Drážďan
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Hurghada z Drážďan na 8 dní v luxusním hotelu s All inclusive za 6 986 Kč

Luxusní hotel The Grand Resort se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 22 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, výtahy, lobby, Wi-Fi, 2 hlavní restaurace, snack bar, pool bar, dětský bufet, terasa, 3 hlavní bazény (1 je v zimě vyhřívaný), 2 dětské bazény (1 v zimě vyhřívaný), osušky v plážové tašce zdarma, lékařská péče, limousine service, prádelna, pošta, pokojový servis, konferenční místnost, salon krásy, květinářství, internetová kavárna, několik tématických restaurací (není v ceně All inclusive), čistírna, prádelna, směnárna, obchodní pasáž, kyvadlová doprava do Hurghady parkoviště, wellnes, potápěčské centrum, vodní sporty.

Vybavení pokoje: koupelna s vanou, WC, fén, klimatizace, trezor, TV, minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů