Indie z Prahy na 10 dní se snídaní za 24 790 Kč!

Goa (Morjim Coco Palms Resort 3*)
za 24 790 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 3. - 15. 3. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Indie z Prahy na 10 dní se snídaní za 24 790 Kč!

Morjim Coco Palms Resort se nachází v oblasti Goa v Indii, které se často říká riviéra orientu. Oblast Goa je vhodná zejména pro ty, kteří se chystají na svou první návštěvu Indie. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 33 °C a teploty vody kolem příjemných 27 °C. Měna - Indická rupie. Časový posun + 4.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, WiFi, úschovna zavazadel, restaurace, bar, bazén.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, klimatizace.

Indie, aneb země kontrastů provoněná kořením, země s bohatou historií a nespoutanou přírodou. Vychutnejte si orient v oblíbené a vyhledávané indické oblasti Goa.

Tipy na výlety: kostel Naší Paní Neposkvrněného početí v Panaji, katedrála Sé ve městě Stará Goa, přírodní rezervace Bhagwan Mahavir, jeskyně Arvalem, pláž Calangute, vodopády Dudhsagar.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů