Jeseníky od 870 Kč
Zobrazit zájezdy

Jeseníky - ubytování se snídaní na 3 dny pro 2 osoby za 1 390 Kč! Sleva 49 %!

Jeseníky (Zlatý Chlum 3*)
za 1 390 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Možnost rezervace termínu od dnes do 31. 3. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Jeseníky - ubytování se snídaní na 3 dny pro 2 osoby za  1 390 Kč! Sleva 49 %!

Hotel Zlatý Chlum se nachází v krásném regionu Jesenicka. Kombinace panenské přírody, lesnatých hor, svěžího horského vzduchu a zdravé pramenité vody je přímo stvořená pro ideální odpočinek pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje: ubytování pro oba na 3 dny, snídaně formou bufetu pro oba, 1× denně vstup do sauny na 60 minut pro oba, neomezený vstup do fitness centra pro oba, Wi-Fi připojení a parkování.

Služby hotelu: obchod se suvenýry, hlídání dětí, zapůjčení společenských her, jízdních kol, holí pro nordic wolking, turistických dalekohledů, zajištění wellness programu masáží, nebo vyjížďky na koních mimo zakoupený pobytový program.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, televize, telefon, Wi-Fi, na požádání lze zapůjčit dětskou postýlku a elektronickou chůvičku.

Tipy na výlety: vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Praděd, zámek Velké Losiny, rašeliniště Rejvíz, Kralický Sněžník, Červenohorské sedlo, hrad Sovinec, rozhledna Zlatý Chlum, Šerák, zřícenina hradu Rabštejn.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů