Bedřichov od 7 770 Kč
Zobrazit zájezdy

Jizerské hory pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 1 999 Kč!

Bedřichov (U Elišky 3*)
za 1 999 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 30. 9. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Jizerské hory pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 1 999 Kč!

Využijte nabídky pobytu v Jizerských horách za výhodnou cenu! Penzion U Elišky se nachází v Bedřichově, pouhých 15 km od města Liberec. Bedřichov je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku i cyklovýlety. Ubytování je poskytováno v 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, 10% sleva na vstup do aquaparku Babylon v Liberci.

Tipy na výlety: rozhledna Královka, Bozkovské dolomitové jeskyně, Ještěd, Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou,Tanvaldský Špičák, Muzeum výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovou, rozhledny (Bramberk, Královka, Tanvaldský Špičák, Nisanka, Štěpánka), Ještěd, ZOO Liberec.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů