Bedřichov od 1 540 Kč
Zobrazit zájezdy

Jizerské hory pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 1 999 Kč!

Bedřichov (U Elišky 3*)
za 1 999 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 30. 9. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Jizerské hory pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 1 999 Kč!

Využijte nabídky pobytu v Jizerských horách za výhodnou cenu! Penzion U Elišky se nachází v Bedřichově, pouhých 15 km od města Liberec. Bedřichov je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku i cyklovýlety. Ubytování je poskytováno v 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, 10% sleva na vstup do aquaparku Babylon v Liberci.

Tipy na výlety: rozhledna Královka, Bozkovské dolomitové jeskyně, Ještěd, Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou,Tanvaldský Špičák, Muzeum výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovou, rozhledny (Bramberk, Královka, Tanvaldský Špičák, Nisanka, Štěpánka), Ještěd, ZOO Liberec.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů