Jižní Morava od 1 140 Kč
Zobrazit zájezdy

Jižní Morava s degustací vín pro 2 osoby na 2 dny se snídaní za 2 690 Kč!

Jižní Morava (Vinařství Lintner 3*)
za 2 690 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 1. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Jižní Morava s degustací vín pro 2 osoby na 2 dny se snídaní za 2 690 Kč!

Vinařství Lintner se nachází cca 10 kilometrů od Znojma ve vesničce Tvořihráz.Čeká vás zde v rámci pobytu ochutnávka až 20 vzorků vín ze Znojemské vinařství oblasti. Ubytování je poskytováno v pokojích s vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 2 dny, snídaně, 1× večerní degustace s neomezenou konzumací vína v historickém sklepě pod vedením vinaře (8 vzorků vín + ochutnávka z archivní láhve, délka cca 90 min.), občerstvení při degustaci, Wi-Fi připojení, parkování, 10% sleva na všechny domácí výrobky vinařství.

Tipy na výlety: Národní park Podyjí, Jihomoravské muzeum, Znojmo, vodní mlýn Hamr, vodní nádrž Výrovice, velká škála cyklostezek a turistických tras.


MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů