Gran Canaria od 15 910 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy: Gran Canaria v září z Vídně na 9 dní/ 7 nocí s polopenzí za 10 379 Kč!

Gran Canaria (Bungalows Parque Paraiso 3*)
za 10 379 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 9. - 13. 9. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy: Gran Canaria v září z Vídně na 9 dní/ 7 nocí s polopenzí za 10 379 Kč!

Bungalows Parque Paraiso se nachází na ostrově Gran Canaria. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 800 m. Restaurace, bary, autobusová zastávka či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení bungalovu: koupelna, WC, TV, Wi-Fi připojení, kuchyňka, telefon, posezení.

Gran Canaria, třetí největší, nejstarší a nejvyšší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, vulkanickou krajinou, na západě téměř nedotčenou divokou přírodu, horami, lesy a hlubokými údolími. Přezdívá se mu „Miniaturní kontinent“, jelikož zde můžete v jeden den prožít všechna roční období.

Tipy na výlety: horský výstup na Pico de Las Nieves nebo Roque Nublo, písečné duny „Malá Sahara“, údolí Fataga, přistav Puerto de Mogán, město Teror, historické památky v hlavním městě Las Palmas, pláže Playa de las Canteras, Playa del Inglés, Playa de San Agustín či Playa de Puerto Rico.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů