Puerto de la Cruz od 12 820 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy: Tenerife z Brna na 8 dní s polopenzí za 14 718 Kč!

Puerto de la Cruz (Be Smart Florida Plaza 3*)
za 14 718 Kč
prodejce Invia.cz
termín 24. 6. - 1. 7. 2019
doprava Letecky z Brna
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy: Tenerife z Brna na 8 dní s polopenzí za 14 718 Kč!

Hotel Be Smart Florida Plaza se nachází v oblíbené lokalitě Puerto de la Cruz na ostrově Tenerife. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m. Restaurace, bary, autobusová zastávka či obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén situovaný na střeše.

Vybavení studií: vana nebo sprcha, WC, kuchňský kout, balkon nebo terasa, telefon, trezor, satelitní TV, Wi-Fi, vysoušeč vlasů.

Tenerife, největší ostrov z Kanárských ostrovů,  se vyznačuje svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, vulkanickou krajinou, téměř nedotčenou divokou přírodu, horami, lesy, písečnými dunami a hlubokými údolími.

Tipy na výlety: nejvyšší vrchol Španělska Pico de Teide, národní park Parque Nacional del Teide, Plaza del Charco de los Camarones ve městě Peuerto de la Cruz, Casa de la Real Aduana z roku 1620, historické centrum Peuerto de la Cruz, pláž Playa Jardin, Zoo Loro Parque, banánová plantáž, archeologické muzeum v Peuerto de la Cruz, městečko La Orotava.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů