Tenerife od 7 508 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy: Tenerife z Prahy nebo Brna na 8 dní s polopenzí za 14 090 Kč!

Tenerife (Parque San Antonio)
za 14 090 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 6. - 17. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Brna
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy: Tenerife z Prahy nebo Brna na 8 dní s polopenzí za 14 090 Kč!

Čtyřhvězdičkový Parque San Antonio je hotel situovaný v atraktivních tropických zahradách ve městě Puerto de la Cruz na Tenerife, 1,5 km od centra. Nachází se 10 minut od pláže v Puertu de la Cruz a přírodní bazény Lago Martiánez jsou 2 km vzdálené. Z hotelu je úchvatný výhled na sopečnou horu Teide. Personál pořádá pro hosty prohlídky města s průvodcem.

Dvoulůžkové pokoje mají klimatizaci, WC, sprchu, TV, trezor a minibar (za poplatek) a balkón. Stravování je formou polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. 

Je k dipozici bazén,stolní tenis a kulečník. V okolí je mnoho golfových hřišť. Hotel pořádá animační a zábavní večerní programy. Wi-Fi připojení k internetu je v celém hotelu zdarma.

Doporučujeme si půjčit auto a projet si tento krásný sopečný a hornatý ostrov. Půjčení auta a benzín zde vyjde velmi levně.

Zájezd je letecky z Prahy nebo Brna. Hotel má navíc skvělé hodnocení 8,6. Využijte tento zájezd na Tenerife za skvělou cenu!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů