Playa del Inglés od 15 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy z Prahy na 8 dní s polopenzí za 12 990 Kč! Sleva 48 %!

Playa del Inglés (Hotel Ifa Buenaventura 3*)
za 12 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 20. 2. 2019 - 27. 2. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy z Prahy na 8 dní s polopenzí za 12 990 Kč! Sleva 48 %!

Hotel Beverly Park se nachází v oblíbené lokalitě Playa del Inglés na ostrově Gran Canaria. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 900 m, restaurace, bary, autobusová zastávka či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem příjemných 24 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, italská restaurace, bar, pivnice, relaxační místnost, společenský sál, místnost s TV, butik, kadeřnický a kosmetický salon, miniklub, hřiště, zahrada, bazény, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek, trezor a Wi-Fi.

Vybavení pokoje: koupelna, fén, WC, TV, telefon, balkon, trezor.

Gran Canaria, třetí největší, nejstarší a nejvyšší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, vulkanickou krajinou, na západě téměř nedotčenou divokou přírodu, horami, lesy a hlubokými údolími. Přezdívá se mu „Miniaturní kontinent“, jelikož zde můžete v jeden den prožít všechna roční období.

Tipy na výlety: horský výstup na Pico de Las Nieves nebo Roque Nublo, písečné duny „Malá Sahara“, údolí Fataga, přistav Puerto de Mogán, město Teror, historické památky v hlavním městě Las Palmas, pláže Playa de las Canteras, Playa del Inglés, Playa de San Agustín či Playa de Puerto Rico.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů