Lanzarote od 9 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy z Prahy za 11933 Kč, sleva 52 %

Lanzarote (Casas Heddy 3*)
za 11 933 Kč
prodejce Invia.cz
termín 11. 9. - 25. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy z Prahy za 11933 Kč, sleva 52 %

Hotel Casas Heddy se nachází v oblíbené lokalitě Puerto del Carmen. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 3 km, restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. Nejbližší města: Arrecife (15 km), Teguise (25 km) a Playa Blanca (28 km). V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Do vybavení hotelu patří Wi-Fi, bazén se slanou vodou, trezor, prádelna, restaurace, lékařská péče a další.
Ostrov Lanzarote se vyznačuje svými nekonečně dlouhými písčitými plážemi, průzračným mořem vulkanickou krajinou a velkým množstvím aktivní zábavy. Můžete si zahrát šipky, bocciu, stolní tenis či golf, zajít si na fitness nebo si půjčit auto a ostrov projet na vlastní pěst. Mezi další tipy na výlety patří Timanfaya National Park nebo Rancho Texas.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů