Španělsko od 623 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní s All inclusive za 12 199 Kč

Caleta de Fuste (Globales Costa Tropical 3*)
za 12 199 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 1. - 19. 1. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní s All inclusive za 12 199 Kč

Hotel Globales Costa Tropical se nachází ve východní části ostrova Fuerteventura, kolem hotelu se rozkládá velká zahrada s bazénem a terasou. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2,8 km, ke které jezdí hotelový autobus zdarma. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, venkovní bazén s barem, Wi-Fi, fitness centrum, vířivka.

Vybavení pokojů: koupelna, WC, TV, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, klimatizace, trezor za poplatek, balkon či terasa.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

MarketaV

MarketaV


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů