Caleta de Fuste od 15 575 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní s All inclusive za 12 199 Kč

Caleta de Fuste (Globales Costa Tropical 3*)
za 12 199 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 1. - 19. 1. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní s All inclusive za 12 199 Kč

Hotel Globales Costa Tropical se nachází ve východní části ostrova Fuerteventura, kolem hotelu se rozkládá velká zahrada s bazénem a terasou. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 2,8 km, ke které jezdí hotelový autobus zdarma. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, venkovní bazén s barem, Wi-Fi, fitness centrum, vířivka.

Vybavení pokojů: koupelna, WC, TV, vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, klimatizace, trezor za poplatek, balkon či terasa.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů