Santa Monica od 22 489 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy: Boa Vista v prosinci z Prahy v 5* hotelu s All inclusive za 24 890 Kč!

Santa Monica (Riu Touareg 5*)
za 24 890 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 12. - 13. 12. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy: Boa Vista v prosinci z Prahy v 5* hotelu s All inclusive za 24 890 Kč!

Hotel Riu Touareg se nachází na nádherném ostrově Boa Vista na Kapverdských ostrovech v oblasti Santa Monica. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem 23 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, Wi-Fi, obchod se suvenýry, diskotéka, karaoke, velký bazén se sladkou vodou – v zimě přihřívaný, 3 bazény se slanou vodou, dětské hřiště, dětský klub.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, fén, TV, telefon, balkon, klimatizace, trezor, malá chladnička.

Ostrov Boavista je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nejkrásnějšími plážemi celého souostroví a výrobou keramiky v klasickém africkém stylu.

Tipy na výlety: 8 kilometrů dlouhá pláž Santa Monica, pláž Ponta Varadinha. Tento ostrov je spíše pro milovníky klidu, můžete se zde věnovat například potápění a šnorchlování, či pozorování želv. 

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů