Boa Vista (ostrov) od 15 889 Kč
Zobrazit zájezdy

Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 20 590 Kč!

Boa Vista (Iberostar Club Boa Vista 5*)
za 20 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 23. 4. - 1. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kapverdské ostrovy z Prahy na 9 dní s All inclusive za 20 590 Kč!

Luxusní hotel Iberostar Club Boa Vista se nachází na nádherném ostrově Boavista na Kapverdských ostrovech u několik kilometrů dlouhé pláže Chaves. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - Kapverdské escudo. Časový posun - 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bary, WiFi, minidiskotéka, prádelna, směnárna, obchody, bankomat, konferenční sál, 2 bazény, miniklub, SPA centrum, půjčovna kol.

Vybavení pokoje: klimatizace, TV, telefon, Wi-Fi, minibar, vlastní sociální zařízení, fén, trezor, balkon nebo terasa.

Ostrov Boa Vista je jedním z 10 Kapverdských ostrovů ležících v Atlantském oceánu. Je proslulý svými nejkrásnějšími plážemi celého souostroví a výrobou keramiky v klasickém africkém stylu.

Tipy na výlety: 8 kilometrů dlouhá pláž Santa Monica, pláž Ponta Varadinha. Tento ostrov je spíše pro milovníky klidu, můžete se zde věnovat například potápění a šnorchlování, či pozorování želv. 

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů