Katalánsko od 2 359 Kč
Zobrazit zájezdy

Katalánsko z Prahy či Vídně na 8 dní s polopenzí za 7 334 Kč!

Katalánsko (Ohtels San Salvador 3*)
za 7 334 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 6. - 12. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Katalánsko  z Prahy či Vídně na 8 dní s polopenzí za 7 334 Kč!

Hotel Ohtels San Salvador se nachází v oblasti Katalánska. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 350 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem osvěžujících 20 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé, bazén,biliard, basketbal. 

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi, balkon či terasa.

Katalánsko se nachází na území dnešního Španělska v severovýchodní části. Od severu se tyčí vysoké hory Pyreneje s drsnou přírodou a na jihu najdete mnoho turistických letovisek, překrásné dlouhé pláže, města s bohatou historií a kulturou.

Tipy na výlety: Barcelona, Pyreneje, Lloret de Mar, kostel sv. Mikuláše z Bari, hrad St. John's, Vodní svět Lloret, botanická zahrada Marimurtra, hrad Sant Joan, pláž Cala Boadella, Girona, rybářský trh Peixateries velles, zámecký park Parc del Castell, Blanes, Calella.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů