Diani Beach od 32 449 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa: Diani Beach z Prahy na 11 dní s All inclusive za 24 990 Kč!

Diani Beach (Hotel Diani Sea Lodge 3*)
za 24 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 11. 7. - 21. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa: Diani Beach z Prahy na 11 dní s All inclusive za 24 990 Kč!

Hotel Diani Sea Lodge se nachází na jižním pobřeží v oblasti Diani Beach v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27°C a teploty vody kolem příjemných 25°C. Období dešťů končí v Keni v první polovině června. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 1. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén, lehátka, slunečníky, Wi-Fi, obchod se suvenýry, dětské hřiště, knihovna, společenská místnost. 

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, telefon, TV, moskytiéra.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: přírodní stezka Bamburi Nature Trail, pevnost Fort Jesus Museum v Mombase, interaktivní zoo v Mombase Haller Park, zříceniny Mnarani, Mamba Village Centre, nákupní centrum Nakumatt Nyali, národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálových útesech, národní park Nairobi, města Mombasa, Malindi a Bamburi, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů