Keňa od 32 039 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa: Mombasa z Vídně v září na 9 dní/ 7 nocí s polopenzí za 22 409 Kč!

Bamburi Beach (Hotel Traveller's Club 4*)
za 22 409 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 6. 9. - 14. 9. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v přírodě
Zobrazit nabídku
Keňa: Mombasa z Vídně v září na 9 dní/ 7 nocí s polopenzí za 22 409 Kč!

Hotel Traveller's Club se nachází v oblasti Mombasa v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupné v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 1. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén, lehátka, slunečníky, Wi-Fi, bar, tropická zahrada, hřiště, kadeřnictví.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, lednička, kávovar, moskytiéra.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: přírodní stezka Bamburi Nature Trail, pevnost Fort Jesus Museum v Mombase, interaktivní zoo v Mombase Haller Park, zříceniny Mnarani, Mamba Village Centre, nákupní centrum Nakumatt Nyali, národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálových útesech, národní park Nairobi, města Mombasa, Malindi a Bamburi, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů