Watamu od 30 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa: Watamu z Prahy na 14 dní/ 11 nocí se snídaní za 25 990 Kč! Odlet již 23. 1. 2020!

Watamu (Mawe Resort 4*+)
za 25 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 23. 1. - 5. 2. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa: Watamu z Prahy na 14 dní/ 11 nocí se snídaní za 25 990 Kč! Odlet již 23. 1. 2020!

Hotel Mawe Resort se nachází v malém a klidném městečku Watamu v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny do 1 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 1. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, lobby bar, bazén se slanou vodou, lehátka, vířivka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma, WiFi, SPA centrum, terasa, možnost kitesurfingu a potápění.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, WiFi, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u hotelu, národní park Nairobi, města Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století, motýlí projekt Kipepeo.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů