Watamu od 30 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 11 dní s Light All inclusive za 25 890 Kč!

Watamu (Twiga Beach & Spa 4*+)
za 25 890 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 3. - 15. 3. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 11 dní s Light All inclusive za 25 890 Kč!

Hotel Twiga Beach & SPA se nachází v malém a klidném městečku Watamu v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny do 1 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bazény, konferenční místnost, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu i na pláži zdarma, Wi-Fi, SPA centrum, terasa, malá knihovna, dětské hřiště, obchody, směnárna.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u hotelu, národní park Nairobi, města Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století, motýlí projekt Kipepeo.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů