Watamu od 23 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 11 dní za 19 990 Kč, sleva 47 %

Watamu (Hotel Mawe Resort 4*+)
za 19 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 13. - 23. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 11 dní za 19 990 Kč, sleva 47 %

Hotel Mawe Resort se nachází v malém a klidném městečku Watamu v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny do 1 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, lobby bar, bazén se slanou vodou, lehátka, vířivka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma, Wi-Fi, SPA centrum, terasa, možnosti kitesurfingu a potápění.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u hotelu, národní park Nairobi, města Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století, motýlí projekt Kipepeo

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů