Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 15 dní s All inclusive za 26 990 Kč, sleva 44 %

Malindi (Sandies Tropical Village 4*+)
za 26 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 13. 12. - 27. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 15 dní s All inclusive za 26 990 Kč, sleva 44 %

Resort Sandies Tropical Village se nachází v malém a klidném městečku Malindi v Keni. Písčitá pláž je přímo. Centrum je vzdáleno cca 3 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, 2 restaurace, 2 bary, internetový koutek, Wi-Fi, TV koutek, butik, konferenční místnost, bazén, prádelna, salon krásy, lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu zdarma, gymnastika, plážový volejbal, stolní tenis, animační programy, masáže, thalassoterapie, tělocvična.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, moskytiéra, telefon, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu, národní park Nairobi, města Watamu a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století, motýlí projekt Kipepeo.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů