Keňa od 18 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 7 dní s All inclusive za 21 720 Kč

Keňa (Neptune Village Beach Resort & Spa 4*)
za 21 720 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 28. 11. - 4. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 7 dní s All inclusive za 21 720 Kč

Neptune Village Beach Resort & Spa se nachází přímo na Galu Beach v Keni. Mombasa je vzdálena pouhých 40 km. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny do 1 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 4 restaurace, bary, 2 bazény, dětsky bazén, TV místnost, Wi-Fi, venkovní terasa, amfiteátr, obchod se suvenýry, potápění, animační programy, wellness, miniklub, dětské hřiště, hlídání dětí, zahrada.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, moskytiéra, balkon, telefon, TV, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u hotelu, národní park Nairobi, města Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů