Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 7 dní s All inclusive za 22 058 Kč

Bamburi Beach (Bamburi Beach Hotel 3*)
za 22 058 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 5. - 11. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 7 dní s All inclusive za 22 058 Kč

Bamburi Beach Hotel se nachází v malém a klidném městečku Bamburi v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, bazén, dětský bazén, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma, Wi-Fi, trezor, směnárna, obchod se suvenýry, zahrada, dětská herna, parkoviště, prádelna, kadeřnictví, služba hlídání dětí a pokojová služba, hra boccia, plážový volejbal a volejbal, windsurfing, jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, jízda na kajaku, šnorchlování a aqua fitness, wellness, fitness studio, kosmetický salon, animační programy a miniklub.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, DVD přehrávač, minibar, trezor, balkon (většina pokojů má výhled na moře), varná konvice, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: přírodní stezka Bamburi Nature Trail, pevnost Fort Jesus Museum v Mombase, interaktivní zoo v Mombase Haller Park, zříceniny Mnarani, Mamba Village Centre, nákupní centrum Nakumatt Nyali, národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálových útesech, národní park Nairobi, města Mombasa, Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů