Watamu od 18 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 9 dní s Light All inclusive za 21 990 Kč!

Watamu (Jumbo Club Watamu Beach 4*)
za 21 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 22. 1. - 30. 1. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 9 dní s Light All inclusive za 21 990 Kč!

Resort Jumbo Club Watamu Beach je obklopen přenádhernou zahradou. Nachází se poblíž malého a klidného městečka Watamu v Keni. Písčitá pláž je vzdálena cca 20 metrů od hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupné přímo v hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení resortu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, minimarket, bazén se slanou vodou, dětský bazén, směnárna, miniklub, SPA centrum, kadeřnictví, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén (na vyžádání), Wi-Fi, klimatizace, moskytiéra, telefon, TV, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u hotelu, národní park Nairobi, města Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století, motýlí projekt Kipepeo.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů