Watamu od 30 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 9 dní s plnou penzí 21 790 Kč!

Watamu (Clubviaggi Resort Twiga Beach & SPA 4*)
za 21 790 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 29. 1. 2019 - 6. 2. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 9 dní s plnou penzí 21 790 Kč!

Hotel Clubviaggi Resort Twiga Beach & SPA se nachází v malém a klidném městečku Watamu v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny do 1 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bazény, konferenční místnost, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu i na pláži zdarma, Wi-Fi, SPA centrum, terasa, malá knihovna, dětské hřiště, obchody, směnárna.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u hotelu, národní park Nairobi, města Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století, motýlí projekt Kipepeo

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů