Mombasa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Prahy na 9 dní s polopenzí za 24 534 Kč!

Mombasa (Amani Tiwi Beach Resort 4*)
za 24 534 Kč
prodejce Invia.cz
termín 25. 5. - 2. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Prahy na 9 dní s polopenzí za 24 534 Kč!

Amani Tiwi Beach Resort se nachází v oblasti Mombasa v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, kavárny, bazény, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma, Wi-Fi, trezor, obchody.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, minibar, trezor, set na přípravu čaje a kávy.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: přírodní stezka Bamburi Nature Trail, pevnost Fort Jesus Museum v Mombase, interaktivní zoo v Mombase Haller Park, zříceniny Mnarani, Mamba Village Centre, nákupní centrum Nakumatt Nyali, národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálových útesech, národní park Nairobi, města Mombasa, Malindi a Nyali, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů