Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Keňa z Vídně na 8 dní s polopenzí za 25 860 Kč

Nyali Beach (Reef 3*)
za 25 860 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 9. - 16. 1. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Keňa z Vídně na 8 dní s polopenzí za 25 860 Kč

Hotel Reef se nachází v malém a klidném městečku Nyali pouhých 6 km od Mombasy v Keni. Písčitá pláž je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Keňský šilink. Časový posun + 2. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: 3 restaurace, 4 bary, Wi-Fi, salonek, kadeřnictví, velký venkovní bazén s vířivkou a druhý menší bazén, tropické zahrady, obchod se suvenýry, mini klub, služba hlídání dětí, tenisový kurt, fitness centrum, wellness, potápění, šnorchlování, rybaření.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, TV, telefon, balkon,psací stůl a vestavěný trezor.

Keňa je známa svou neuvěřitelnou rozmanitostí, najdete tu národní parky s divokou a ohroženou zvěří, jedny z nejkrásnějších pláží v Indickém oceánu, jezera, divokou přírodu s množstvím květin, hory, tropické deštné pralesy i poušť.

Tipy na výlety: přírodní stezka Bamburi Nature Trail, pevnost Fort Jesus Museum v Mombase, interaktivní zoo v Mombase Haller Park, zříceniny Mnarani, Mamba Village Centre, nákupní centrum Nakumatt Nyali, národní park Watamu, potápění a šnorchlování na korálových útesech, národní park Nairobi, města Mombasa, Malindi a Bamburi, mořský park a rezervace s ostrovy Mponguti a Kisite, rozvaliny Gede se svahilskou vesnicí z 12. století.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů