Kos (město) od 10 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Kos z Vídně na 8 dní s All inclusive za 8 925 Kč

Kos (Apollon 4*)
za 8 925 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 13. - 20. 10. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kos z Vídně na 8 dní s All inclusive za 8 925 Kč

Hotel Apollon se nachází v městěčku Lambi na řeckém ostrově Kos. Písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 - 400 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - Euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, Wi-Fi, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, zahrada, hřiště.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, lednice, telefon, klimatizace zdarma, TV, trezor, balkon.

Kos je známý svou rozmanitostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, hory a mnoho památek. Při zapůjčení auta jej můžete během pobytu projet celý.

Tipy na výlety: horská vesnička Zia, antická nemocnice Asklepion, lodní výlety na ostrov Nisyros nebo do Turecka, Hippokratův platan, vesnička Kefalos a jediný větrný mlýn na ostrově, pláž Banana Beach, město Kos, termální prameny v Agios Fokas, jeskyně Aspri Petra, hrad rytířů Řádu sv. Jana, starověké tržiště Agora.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů