Bali od 11 904 Kč
Zobrazit zájezdy

Kréta z Prahy na 8 dní s All inclusive za 6 990 Kč

Bali (Atali Village Alexandria Club 3*+)
za 6 990 Kč
prodejce CK Alexandria
termín 7. 10. - 14. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Kréta z Prahy na 8 dní s All inclusive za 6 990 Kč

Hotel Atali Village Alexandria Club se nachází v klidném městěčku Bali na řeckém ostrově Kréta. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v centru městečka, cca 600 m od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dítě zdarma.

Vybavení hotelu: restaurace, 2 bary, 2 bazény s oddělenou dětskou částí, amfiteátr, terasa s panoramatickým výhledem, zahrada, TV kout, dětský kout a hřiště, animační programy v češtině pro děti i dospělé.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén, balkon či terasa, lednice, telefon, klimatizace zdarma, trezor za poplatek, TV.

Kréta je známá svou různorodostí. Jsou tu nádherné pláže, průzračné moře, mnoho památek i divoké hory.

Tipy na výlety: soutězka Samaria, maják v Chani, ostrov Gramvoussa s pirátskou pevností, pohoří Dicti, starý klášter v Bali, Heraklion, Agios Nikolaos - malé městečko s jezerem, horská vesnička Anatoli, plošina Lassithi, ostrov Chrissi, pláž Vai, Knossos - královský palác z doby minojské civilizace.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů