Harrachov od 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Krkonoše - Harrachov pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 1 980 Kč!

Harrachov (Pension Eden 3*)
za 1 980 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od 1. 4. 2019 do 3. 11. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Krkonoše - Harrachov pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 1 980 Kč!

Vydejte se za aktivním odpočinkem do Krkonoš! Ubytujte se v penzionu Eden přímo v Harrachově, který je ideálním výchozím bodem pro různé horské turistické trasy. Dále se zde můžete seznámit s výrobou skla v místní sklárně a odvézt si vlastnoručně vyrobený suvenýr z místní sklářské dílničky. Harrachov má také co nabídnout milovníkům piva – v areálu sklárny se totiž nachází i pivovar!

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, neomezená konzumace kávy a čaje po dobu pobytu, 50% sleva na vstup do masážní vířivky se světelnou terapií přímo v penzionu EDEN, 20% sleva na bazén, vířivku, saunu, 30% sleva na masáže v Relax centru Harrachov, 10% sleva na zapůjčení kol, parkování a připojení na Wi-Fi.

Tipy na výlety: Hornické muzeum, Sklárna a pivovar v Harrachově, areály skokanských můstků, Pramen Labe, Violík, Sněžka, Mumlavský vodopád, pivní lázně.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů