Harrachov od 480 Kč
Zobrazit zájezdy

Krkonoše - Harrachov pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 490 Kč!

Harrachov (Hotel Anna 3*)
za 2 490 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 30. 9. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu aktivní dovolená
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Krkonoše - Harrachov pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 490 Kč!

Vydejte se za aktivním odpočinkem do Krkonoš! Ubytujte se v hotelu Anna přímo v Harrachově, který je ideálním výchozím bodem pro různé horské turistické trasy. Dále se zde můžete seznámit s výrobou skla v místní sklárně a odvézt si vlastnoručně vyrobený suvenýr z místní sklářské dílničky. Harrachov má také co nabídnout milovníkům piva – v areálu sklárny se totiž nachází i pivovar!

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, 20% sleva na veškeré služby Sportrelax 007 (sauna, vířivka, masáže, fitness, squash), parkování a připojení na Wi-Fi.

Tipy na výlety: Hornické muzeum, Sklárna a pivovar v Harrachově, areály skokanských můstků, Pramen Labe, Violík, Sněžka, Mumlavský vodopád, pivní lázně.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů