Varadero od 32 400 Kč
Zobrazit zájezdy

Kuba: Varadero z Vídně na 9 dní/ 7 nocí s All inclusive za 19 900 Kč! Odlet 23. února!

Varadero (Hotel Sunbeach 3*)
za 19 900 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 23. 2. - 2. 3. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Kuba: Varadero z Vídně na 9 dní/ 7 nocí s All inclusive za 19 900 Kč! Odlet 23. února!

Hotel Sun Beach se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Varadero na ostrově Kuba. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu a lehátka a slunečníky jsou zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Centrum je vzdáleno cca 5 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem příjemných 26 °C. Měna – Kubánské konvertibilní peso a Kubánské peso. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, obchod se suvenýry, bazén s barem, dětský bazén, terasa, Wi-Fi připojení.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV, telefon, balkon, klimatizace, trezor.

Kuba, nádherný karibský ostrov obklopený Karibským mořem a Atlantským oceánem. Vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, divokou přírodu, doutníky a kubánským rumem.

Tipy na výlety: hlavní město Havana, města Trinidad či Santa Clara, pohoří Sierra del Escambray, údolí Vinales, ostrov Cayo Coco, bažinný poloostrov Zapata, vojenská základna Guantánamo, proslulé pláže ve Varaderu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů