Ras Al Khaimah od 3 618 Kč
Zobrazit zájezdy

LAST MINUTE: Ras Al Khaiman z Prahy na 8 dní/ 6 nocí se snídaní za 10 990 Kč! Odlet již 5. 2.!

Ras Al Khaimah (Hotel Bm Acacia Hotel & Apartments 4*)
za 10 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 5. 2. - 12. 2. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
LAST MINUTE: Ras Al Khaiman z Prahy na 8 dní/ 6 nocí se snídaní za 10 990 Kč! Odlet již 5. 2.!

Hotel Bm Acacia Hotel & Apartments se nachází ve vyhledávané lokalitě emirátu Ras Al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 5 km od hoteluDoprava na pláž je zajištěna minibusem.V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - Emirátský dirham. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: směnárna, turistické informace, společenské prostory, venkovní bazén, hlavní restaurace, bar u bazénu, kavárna, pokojová služba, fitness, kulečník, stolní tenis, noční klub, parkoviště.

Vybavení pokoje: luxusní koupelna, WC, klimatizace, Wi-Fi, TV, minibar.

Ras al Khaimah se vyznačuje svou rozmanitostí. Obdivovat můžeme nádhernou a divokou přírodou, jsou tu Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť i údolí a zároveň historické vesničky a mnoho dalších památek.

Tipy na výlety: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů