Mariánské Lázně od 1 340 Kč
Zobrazit zájezdy

Lázeňský pobyt s procedurami a polopenzí v Mariánských Lázních pro 2 osoby na 3 dny za 1 990 Kč!

Mariánské Lázně (Pelikán 3*)
za 1 990 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 30. 10. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v lázních
Zobrazit nabídku
Lázeňský pobyt s procedurami a polopenzí v Mariánských Lázních pro 2 osoby na 3 dny za 1 990 Kč!

Dopřejte si trochu odpočinku v Mariánských Lázních, které představují skutečný architektonický skvost a ideální místo pro relaxaci.

V ceně je zahrnuto: 2× ubytování pro dva, lázeňské procedury dle varianty, 2× bufetová snídaně pro dva, 2× večeře o dvou chodech pro dva (polévka a hlavní jídlo – výběr ze tří jídel každý den), 1× odpolední posezení pro oba (káva a palačinka se zmrzlinou a šlehačkou), dítě do 5,99 let zdarma (se snídaní a přistýlkou).

Vybavení pokojů: bezbariérové pokoje se sociálním zařízením se sprchou a WC, TV, WiFi.

Tipy na výlet: zpívající fontána, geologický park, park Boheminium s naučně poznávacím okruhem, přírodní park u Prelátova pramene, přírodní rezervace Smraďoch s Farskou kyselkou, Premonstrátský klášter Teplá s nejstarší knihovnou v Evropě, zámek Kynžvart, zámek a hrad Bečov, město Loket s hradem, město Cheb s hradem, Františkovy Lázně s aquaparkem, přírodní rašeliniště Soos, rozhledna na Panském vrchu.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů