Mariánské Lázně od 1 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Lázeňský pobyt s procedurami a polopenzí v Mariánských Lázních pro 2 osoby na 3 dny za 1 990 Kč.

Mariánské Lázně (Pelikán 3*)
za 1 990 Kč
prodejce SlevaDne
termín Termín lze zvolit od dnes do 20. 6. 2019 dle dostupnosti.
doprava z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
Zobrazit nabídku
Lázeňský pobyt s procedurami a polopenzí v Mariánských Lázních pro 2 osoby na 3 dny za 1 990 Kč.

Dopřejte si trochu odpočinku v Mariánských Lázních, které představují skutečný architektonický skvost a ideální místo pro relaxaci.

V ceně je zahrnuto: 2× ubytování pro dva, lázeňské procedury dle varianty, 2× bufetová snídaně pro dva, 2× večeře o dvou chodech pro dva (polévka a hlavní jídlo – výběr ze tří jídel každý den), 1× odpolední posezení pro oba (káva a palačinka se zmrzlinou a šlehačkou), dítě do 5,99 let zdarma (se snídaní a přistýlkou).

Vybavení pokojů: bezbariérové pokoje se sociálním zařízením se sprchou a WC, TV, WiFi.

Tipy na výlet: zpívající fontána, geologický park, park Boheminium s naučně poznávacím okruhem, přírodní park u Prelátova pramene, přírodní rezervace Smraďoch s Farskou kyselkou, Premonstrátský klášter Teplá s nejstarší knihovnou v Evropě, zámek Kynžvart, zámek a hrad Bečov, město Loket s hradem, město Cheb s hradem, Františkovy Lázně s aquaparkem, přírodní rašeliniště Soos, rozhledna na Panském vrchu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů