Slovinsko od 1 499 Kč
Zobrazit zájezdy

Lyže i turistika, Slovinsko po vlastní ose, 2 dny se snídaněmi za 752 Kč, sleva 54 %

Gozd Martuljek (Hotel Špik 3*)
za 752 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. - 29. 10. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Ostravy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Lyže i turistika, Slovinsko po vlastní ose, 2 dny se snídaněmi za 752 Kč, sleva 54 %

Hotel Špik se nacházejí v krásné horské vesnici Gozd Martuljek v Julských Alpách. Vzdálenost od nástupního místa na sjezdovku je cca 300 m. Měna - euro.

Vybavení hotelu: restaurace, kavárna, venkovní terasa, vinný sklep, konferenční sály s technickým zázemím, parkoviště, welness, salon krásy, bazény, ledová jeskyně.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, fén, TV, telefon, Wi-Fi, minibar.

Julské Alpy jsou považovány za jeden z nejkrásnějších horských celků v Evropě. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů a v zimní sezóně je to ten pravý ráj pro lyžaře.

Tipy na výlety: Národní Park Triglav, Podkoren, Bovec, Villach, Tarvisio, Zelenci, Vrsic, Ajdovska deklica, vodopád Pericnik, vodopády Martuljek, jezero Ledine, jezero Bled a Bohinj.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů