Györ od 539 Kč
Zobrazit zájezdy

Maďarské lázně po vlastní ose na 8 dní se snídaněmi za 1 750 Kč, sleva 55 %

Györ (Penzion Katalinkert)
za 1 750 Kč
prodejce Invia.cz
termín 2.10. - 9.10.2018, 3.10. - 10.10. 2018, 4.10. - 11.10. 2018, 5.10. - 12.10. 2018,...
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu dovolená v lázních
Zobrazit nabídku
Maďarské lázně po vlastní ose na 8 dní se snídaněmi za 1 750 Kč, sleva 55 %

Penzion Katalinkert se nachází v centru lázeňského městěčka Győr. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Lázně jsou od penzionu vzdáleny cca 500 m. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 16 °C. Měna - Maďarský forint. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, terasa, zahrada, venkovní posezení, úschovna zavazadel, půjčovna kol.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, TV, Wi-Fi, minibar.

Maďarsko je známo největším množstvím termální a pramenité vody na světě. Chcete-li během pobytu v lázních i poznávat a cestovat, nabízí se tu mnoho možností v podobě zámků, hradů, muzeí, jezer a cyklo výletů. 

Tipy na výlety: samotné starobylé město Győr, jezero Tisza, Balaton, Velká maďarská nížina​​, vodní svět Szigetközu, Pannonhalmská pahorkatina, Benediktinském kostelu svatého Ignáce z Loyoly, vrch Káptalan-domb, Archa úmluvy, náměstí Városház.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů