Madeira od 15 971 Kč
Zobrazit zájezdy

Madeira na 8 dní v 4* hotelu s All Inclusive za 12 990 Kč! Sleva 59 %!

Madeira (Hotel Vila Gale Santa Cruz)
za 12 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 28. 9. - 5. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Madeira na 8 dní v 4* hotelu s All Inclusive za 12 990 Kč! Sleva 59 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Vila Gale Santa Cruz se nachází přímo u moře a pobřežní promenády cca 200 m od centra malebné vesničky Santa Cruz na Madeiře s několika obchůdky a restauracemi, cca 20 km od města Funchal (doprava hotelovým minibusem zdarma).

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, trezorem a balkonem nebo terasou; za poplatek minibar. 

Stravování je formou All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V ceně jsou i svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje.

Přímo před hotelem přes promenádu se nachází kamenitá pláž s molem a schůdky usnadňujícími vstup do moře. K dipozici je bazén. dětský bazén a Wi-Fi zdarma.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 59 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů