Machico od 6 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Madeira z Prahy na 8 dní za 9 990 Kč, sleva 50 %

Machico (Hotel Dom Pedro Madeira 3*+)
za 9 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 15. - 22. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Madeira z Prahy na 8 dní za 9 990 Kč, sleva 50 %

Hotel Dom Pedro Madeira leží v klidném rybářském městečku Machico. Kamenitá pláž je přímo před hotelem. Další písečná pláž leží cca 500 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou centru městečka. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 20 °C a teplota vody kolem příjemných 24 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina.

Vybavení hotelu: restaurace, piano bar, kadeřnictví, konferenční místnost, venkovní bazén s mořskou vodou a možností vyhřívání, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, zahrada, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: sprcha a WC, fén k zapůjčení na recepci, TV, telefon, trezor za poplatek, některé pokoje mají balkon s výhledem na oceán.

Madeira je známa svou rozmanitostí. Najdete zde klidné pláže i divoké útesy, užijete si památky, vysoké hory, hluboká údolí, řeky, vodopády i prales.

Tipy na výlety: výstup na horu Pico do Arieiro, túra poloostrovem Sao Lourenco či Levadou Das Rabacas, skála Penha d'Áquila, horská vesnice Ribeiro Frioútes, Cabo Girao.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů