Maledivy od 26 860 Kč
Zobrazit zájezdy

Maledivy z Prahy na 10 dní s All inclusive za 43 300 Kč

Maledivy (Eriyadu Island Resort 3*)
za 43 300 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 19. 10. - 28. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maledivy z Prahy na 10 dní s All inclusive za 43 300 Kč

Eriyadu Island Resort se nachází v oblasti Severní Atol Malé na ostrově Eriyadoo v Indickém oceánu na kouzelných Maledivách. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou na celém ostrově zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti resortu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C a teploty vody kolem 27 °C. Měna - Maledivská rupie. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, jídelna, kavárna, bar, pokojová služba, prádelna, sejf, Wi-Fi, obchod se suvenýry, bazén a venkovní bazén, vířivka, sauna, masáže.

Vybavení pokoje:sprcha a vana, WC, fén, klimatizace, stropní větrák, telefon, minilednice, minibar, sejf, TV, Wi-Fi zdarma, veranda s posezením.

Kolem celého ostrova se táhne nádherná pláž s bílým a zlatavým pískem typická pro souostroví Maledivy. Můžete zde nerušeně relaxovat nebo si vybrat z velkého množství jiných aktivit - potápění a šnorchlování, fitness, masáže, squash či aerobik.

Tipy na výlety: potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u ostrova, výlety na ostatní ostrovy a do hlavního maledivského města Malé.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů