Maledivy od 29 415 Kč
Zobrazit zájezdy

Maledivy z Prahy na 15 dní s plnou penzí za 56760 Kč, sleva 55 %

Maledivy (Paradise Island Resort Spa 4*)
za 56 760 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 9. - 26. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s plnou penzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maledivy z Prahy na 15 dní s plnou penzí za 56760 Kč, sleva 55 %

Paradise Island Resort & Spa se nachází v oblasti Severní atol Malé na ostrově Lankanfinolhu  v Indickém oceánu na kouzelných Maledivách. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody je přímo u resortu, tedy 0m. Lehátka a slunečníky jsou na celém ostrově zdarma. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti resortu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem 29 °C. Měna - Maledivská rupie. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Do vybavení resortu patří sejf, směnárna, Wi-Fi, restaurace, jídelna, kavárna, bar, obchody, TV místnost, dětská herna, hřiště, zahrada a bazén.

Standardním vybavením pokoje je sprcha, vana, vířivka, WC, soukromá terasa, klimatizace, lednice, telefon, TV, stereo, minibar, Wi-Fi a trezor.
Kolem celého ostrova se táhne nádherná pláž s bílým pískem typická pro souostroví Maledivy. Můžete zde nerušeně relaxovat nebo si vybrat z velkého množství jiných aktivit - potápění a šnorchlování, fitness, masáže, squash či aerobik.

Vyhlášenou restaurací ostrova Lankanfinolhu je Fukuya Teppanyaki - tedy restaurace přímo v resortu.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů