Maledivy od 37 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Maledivy z Prahy, Vídně a Budapešti na 17 dní s polopenzí za 55 844 Kč, sleva 40%

Maledivy (Bandos Island Resort & Spa Resort 4*)
za 55 844 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 10. - 30. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy, z Vídně, z Budapeště
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Maledivy z Prahy, Vídně a Budapešti na 17 dní s polopenzí za 55 844 Kč, sleva 40%

Bandos Island Resort & Spa Resort se nachází v oblasti Severní Atol Malé na ostrově Bandos v Indickém oceánu na kouzelných Maledivách. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody je přímo u resortu. Lehátka a slunečníky jsou na celém ostrově zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti resortu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 29 °C. Měna - Maledivská rupie. Časový posun + 3 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení resortu: 6 restaurací a barů, kavárna, TV místnost, prádelna, lékařská péče, Wi-Fi zdarma, bazén, dětské brouzdaliště a klub, spa, potapěčské centrum, obchod se suvenýry, zdarma možnosti: windsurfing, kánoe, badminton, stolní tenis, biliard, posilovna, fitness, pára a sauna, spinning, tenis.

Vybavení pokoje:koupelna, WC, fén, klimatizace, stropní větrák, kávovar, telefon, minibar (za poplatek), TV, Wi-Fi zdarma, veranda s posezením.

Kolem celého ostrova se táhne nádherná pláž s bílým a zlatavým pískem typická pro souostroví Maledivy. Můžete zde nerušeně relaxovat nebo si vybrat z velkého množství jiných aktivit - potápění a šnorchlování, fitness, masáže, squash či aerobik.

Tipy na výlety: potápění a šnorchlování na korálovém útesu přímo u ostrova, Manta Point, hlavní maledivské město Malé, restaurace The Harbour či Gallery.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů