Cala d'Or od 11 030 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Mnichova na 7 dní se snídaněmi za 6 754 Kč

Cala d'Or (Hotel Ses Puntetes 3*)
za 6 754 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 2. 11. - 8. 11. 2018
doprava Letecky z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Mallorca z Mnichova na 7 dní se snídaněmi za 6 754 Kč

Hotel Ses Puntetes se nachází v Cala d'Or, jednom z nejoblíbenějších letovisek na Mallorce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - euro.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, bazén, dětský bazén, terasa, Wi-Fi, prádelna, půjčovna kol, lékařská služba.

Vybavení pokoje: sprcha/vana a WC, fén, balkon či terasa, Wi-Fi, klimatizace, topení, telefon, TV, trezor, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor, pláže Cala d'Or či Cala Gran.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů