Santa Ponsa od 14 250 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Prahy na 8 dní s polopenzí za 7 690 Kč!

Santa Ponsa (Globales Playa Santa Ponsa 3*)
za 7 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 5. - 26. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Mallorca z Prahy na 8 dní s polopenzí za 7 690 Kč!

Hotel Globales Playa Santa Ponsa se nachází v Santa Ponsa , jednom z nejoblíbenějších letovisek na Mallorce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem 22 °C. Měna - euro.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, bazén, dětský bazén, terasa, Wi-Fi, prádelna, půjčovna kol, lékařská služba.

Vybavení pokoje: sprcha/vana a WC, fén, balkon či terasa, Wi-Fi, klimatizace, topení, telefon, TV, trezor, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor, pláže Cala d'Or či Cala Gran.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů