El Arenal od 12 775 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 590 Kč! Sleva 49 %!

El Arenal (Manaus 3*)
za 9 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 27. 6. - 4. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Mallorca z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 590 Kč! Sleva 49 %!

Hotel Manaus se nachází v El Arenal, jednom z nejvyhledávanějších letovisek na Mallorce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - euro.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, snack bar, TV místnost, Wi-Fi (za poplatek), bazén.

Vybavení pokoje: klimatizace, ventilátor, TV, telefon, lednice (za poplatek), vlastní sociální zařízení, fén, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů