Paguera od 11 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Prahy na7 nocí s All inclusive za 8 990 Kč! Odlet již 20. 9. 2019!

Paguera (Sunna Park 4*)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 20. 9. - 27. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
Zobrazit nabídku
Mallorca z Prahy na7 nocí s All inclusive za 8 990 Kč! Odlet již 20. 9. 2019!

Hotel Sunna Park se nachází v oblasti Paguera na Mallorce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - euro.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s pravidelným show-cooking servisem, bar, směnárna, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu či terasu se slunečníky a lehátky zdarma, vnitřní bazén, fitness, Wi-Fi připojení ve společných prostorách.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor za poplatek, balkon.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů