Cala Ratjada od 15 270 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Vídně na 7 dní za 7 310 Kč

Cala Ratjada (CO.NET Holiday Hotel Paradise 4*)
za 7 310 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 18. - 24. 11. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Mallorca z Vídně na 7 dní za 7 310 Kč

Výborně hodnocený hotel CO.NET Holiday Hotel Paradise se nachází v Cala Ratjada, krásném malém městečku na Mallorce. Větší písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 500 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. Měna - Euro. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, salonky, bazén, dětský bazén, terasa, zahrada, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, balkon, klimatizace, topení, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. V jakémkoli ročním období si zde najde každý to své. 

Tipy na výlety: středověký hrad Capdepera, maják Capdepera, Talaia de Son Jaumell, Katedrály Mallorca či Le Seu, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů