Porto Cristo od 16 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Vídně na 8 dní se snídaněmi za 5 847 Kč, sleva 40 %

Porto Cristo (Thb Felip Class 4*)
za 5 847 Kč
prodejce Invia.cz
termín 24. 11. - 1. 12. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Mallorca z Vídně na 8 dní se snídaněmi za 5 847 Kč, sleva 40 %

Výborně hodnocený hotel Thb Felip Class se nachází ve městečku Porto Cristo na Mallorce. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 m. Restaurace, bary a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. Měna - Euro. Zájezd je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: recepce, výtah, restaurace, bar, venkovní a vnitřní bazén, terasa, vířivka, sauna, turecké lázně, masáže, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: sprcha, WC, většina pokojů má balkon, klimatizace, topení, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, minibar.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. V jakémkoli ročním období si zde najde každý to své. 

Tipy na výlety: středověký hrad Capdepera, maják Capdepera, Talaia de Son Jaumell, Katedrály Mallorca či Le Seu, trhy na Passeig de la Sirena, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů