Mariánské Lázně od 810 Kč
Zobrazit zájezdy

Mariánské Lázně pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí a wellness balíčkem za 3 190 Kč! Sleva 58 %!

Mariánské Lázně (Hotel Ferdinand 3*)
za 3 190 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Dle dostupnosti ve všední dny od dnes do 20. 12. 2019.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v lázních
Zobrazit nabídku
Mariánské Lázně pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí a wellness balíčkem  za 3 190 Kč! Sleva 58 %!

Dopřejte si trochu odpočinku v Mariánských Lázních, které představují skutečný architektonický skvost a ideální místo pro relaxaci.

V ceně je zahrnuto: ubytování pro 2 osoby, polopenze, wellness balíček pro 2 osoby (1× 20min vstup do solné jeskyně, 1× 20min klasická částečná relaxační masáž, 1× 20min rašelinový nahřívací zábal), 1× welcome drink,parkování, sleva 35 % na další procedury pro oba.

Vybavení pokojů: bezbariérové pokoje se sociálním zařízením se sprchou a WC, TV, WiFi.

Tipy na výlet: zpívající fontána, geologický park, park Boheminium s naučně poznávacím okruhem, přírodní park u Prelátova pramene, přírodní rezervace Smraďoch s Farskou kyselkou, Premonstrátský klášter Teplá s nejstarší knihovnou v Evropě, zámek Kynžvart, zámek a hrad Bečov, město Loket s hradem, město Cheb s hradem, Františkovy Lázně s aquaparkem, přírodní rašeliniště Soos, rozhledna na Panském vrchu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů