Mariánské Lázně od 1 330 Kč
Zobrazit zájezdy

Mariánské Lázně pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 990 Kč!

Mariánské Lázně (Poštovní dvůr 3*)
za 2 990 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 30. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v lázních
Zobrazit nabídku
Mariánské Lázně pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 990 Kč!

Dopřejte si trochu odpočinku v Mariánských Lázních, které představují skutečný architektonický skvost a ideální místo pro relaxaci.

V ceně je zahrnuto: ubytování pro 2 osoby, stravování foprmou polopenze, Wi-Fi připojení, parkování, 10% sleva na další wellness procedury + procedury dle vybrané varianty (1x masáž dle výběru, 1x zábal dle výběru), láhev vína na pokoji.

Vybavení pokojů: pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, TV, WiFi.

Tipy na výlet: zpívající fontána, geologický park, park Boheminium s naučně poznávacím okruhem, přírodní park u Prelátova pramene, přírodní rezervace Smraďoch s Farskou kyselkou, Premonstrátský klášter Teplá s nejstarší knihovnou v Evropě, zámek Kynžvart, zámek a hrad Bečov, město Loket s hradem, město Cheb s hradem, přírodní rašeliniště Soos, rozhledna na Panském vrchu.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů