Mariánské Lázně od 810 Kč
Zobrazit zájezdy

Mariánské Lázně pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 990 Kč!

Mariánské Lázně (Poštovní dvůr 3*)
za 2 990 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 30. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v lázních
Zobrazit nabídku
Mariánské Lázně pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 990 Kč!

Dopřejte si trochu odpočinku v Mariánských Lázních, které představují skutečný architektonický skvost a ideální místo pro relaxaci.

V ceně je zahrnuto: ubytování pro 2 osoby, stravování foprmou polopenze, Wi-Fi připojení, parkování, 10% sleva na další wellness procedury + procedury dle vybrané varianty (1x masáž dle výběru, 1x zábal dle výběru), láhev vína na pokoji.

Vybavení pokojů: pokoje s vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC, TV, WiFi.

Tipy na výlet: zpívající fontána, geologický park, park Boheminium s naučně poznávacím okruhem, přírodní park u Prelátova pramene, přírodní rezervace Smraďoch s Farskou kyselkou, Premonstrátský klášter Teplá s nejstarší knihovnou v Evropě, zámek Kynžvart, zámek a hrad Bečov, město Loket s hradem, město Cheb s hradem, přírodní rašeliniště Soos, rozhledna na Panském vrchu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů