Mariánské Lázně od 810 Kč
Zobrazit zájezdy

Mariánské Lázně v hotelu Villa Gloria pro 2 osoby na 3 dny se snídaní za 1 999 Kč!

Mariánské Lázně (Hotel Villa Gloria 3*)
za 1 999 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 16. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Mariánské Lázně v hotelu Villa Gloria pro 2 osoby na 3 dny se snídaní za 1 999 Kč!

Dopřejte si trochu odpočinku v Mariánských Lázních, které představují skutečný architektonický skvost a ideální místo pro relaxaci s ubytováním v hotelu Villa Gloria s výborným hodnocením.

V ceně je zahrnuto: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, snídaně, vstup do plaveckého bazénu, Prosseco na pokoji při příjezdu, Wi-Fi připojení, parkování.

Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, lednička, minibar, varná konvice, TV.

Tipy na výlet: zpívající fontána, geologický park, park Boheminium s naučně poznávacím okruhem, přírodní park u Prelátova pramene, přírodní rezervace Smraďoch s Farskou kyselkou, Premonstrátský klášter Teplá s nejstarší knihovnou v Evropě, zámek Kynžvart, zámek a hrad Bečov, město Loket s hradem, město Cheb s hradem, Františkovy Lázně s aquaparkem, přírodní rašeliniště Soos, rozhledna na Panském vrchu.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů